Polityka zwrotów

Zwroty 

Nasza polityka zwrotów trwa 14 dni. Jeśli od momentu zakupu minęło 14 dni, niestety nie możemy zaoferować zwrotu lub wymiany. 

Aby kwalifikować się do zwrotu, Twój przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu. 
Koszty zwrotu przesyłki pokrywa kupujący.

Kilka rodzajów towarów nie podlega zwrotowi. Towary łatwo psujące się, takie jak żywność, kwiaty, gazety czy czasopisma nie mogą zostać zwrócone. Nie przyjmujemy również produktów, które są towarami intymnymi lub sanitarnymi, materiałami niebezpiecznymi lub płynami lub gazami łatwopalnymi. 

Dodatkowe artykuły bezzwrotne: 
- Karty upominkowe 
- Oprogramowanie do pobrania 
- Niektóre przedmioty związane z opieką zdrowotną i pielęgnacją ciała 

Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu. 
Prosimy nie odsyłać zakupu do producenta. 

Istnieją pewne sytuacje, w których tylko częściowe zwroty są przyznawane (jeśli dotyczy) 
- Książka z oczywistymi znakami użytkowania 
- CD, DVD, taśma VHS, oprogramowanie, gra wideo, taśma kasetowa lub płyta winylowa, która została otwarta. 
- Każdy element, który nie znajduje się w stanie pierwotnym, jest uszkodzony lub brakujące części z przyczyn niezależnych od naszego błędu. 
- Każdy przedmiot, który zostanie zwrócony później niż 14 dni po dostawie. 

Refundacje (w stosownych przypadkach) 
Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu, wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy Twój zwrócony produkt. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu. 
Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu określonej liczby dni. 

Opóźnione lub brakujące zwroty (jeśli dotyczy) 
Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe. 
Następnie skontaktuj się z firmą obsługującą Twoją kartę kredytową, może minąć trochę czasu, zanim Twój zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany. 
Następnie skontaktuj się z bankiem. Często jest trochę czasu na rozpatrzenie wniosku o zwrot pieniędzy. 
Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś jeszcze zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@kissoto.com . 

Sprzedaż przedmiotów (jeśli dotyczy) 
Zwrotowi mogą podlegać tylko produkty o stałej cenie, niestety produkty sprzedawane nie podlegają zwrotowi. 

Wymiana (jeśli dotyczy) 
Wymieniamy przedmioty tylko wtedy, gdy są one wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić go na ten sam przedmiot, wyślij nam wiadomość e-mail na adres kontakt@kissoto.com i wyślij do niego swój przedmiot: Przyjaźni 32/3, 72-010 Police, Polska. 

Prezenty 
Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent, gdy został zakupiony i wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt na prezent w wysokości wartości Twojego zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu, otrzymasz bon upominkowy, który zostanie do Ciebie wysłany. 

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako prezent przy zakupie, lub dawca prezentu miał zamówienie wysłane do siebie, aby dać Ci później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu, a on dowie się o Twoim zwrocie. 

Wysyłka 
Aby zwrócić produkt, należy wysłać go na adres e-mail: Przyjaźni 32/3, 72-010 Police, Polska 

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki za zwrot towaru. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt przesyłki zwrotnej zostanie odliczony od Twojego zwrotu. 

W zależności od miejsca zamieszkania, czas dotarcia wymienionego produktu do użytkownika może być różny. 

Jeśli wysyłka element ponad 75 dolarów, należy rozważyć korzystanie z usługi śledzenia wysyłki lub zakupu ubezpieczenia wysyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony produkt.